08 мая 2020

Чемеровецькій та Городоцькій лікарням передали засоби захисту від коронавірусу

Як йдеться у повідомленні Волонтерського штабу "Слуги народу" Хмельниччини, Чемеровецька та Городоцька центральні районні лікарні стали черговими медичними закладами, куди, власне, надійшла допомога Штабу, наголошує видання "Відкрита Україна".  
Зокрема, медичним працівникам було передано: захисні комбінезони багаторазового використання, дистанційні термометри, респіратори другого ступеню захисту, захисні щитки та нарукавники, засоби дезінфекції та особистої гігієни. 
У Волонтерському штабі відзначили, що Чемеровецький та Городоцький райони є серед лідерів у області за кількістю виявлених випадків захворювання на  COVID-19. Станом на 6 травня у Чемеровецькому районі виявлено 29 хворих на коронавірус і він за цим показником випереджає всі інші райони Хмельниччини. У Городоцькому районі виявлено 7 випадків захворювання. 
"Саме тому ці лікарні особливо потребують засобів захисту від вірусу, адже вони використовуються щодня.  Сподіваємось, передані нами речі допоможуть медикам у протистоянні з COVID-19", - повідомили волонтери. 
Нагадаємо, що Волонтерський штаб "Слуги народу" було створено народними депутатами від Хмельниччини для допомоги медичним закладам області та соціально незахищеним верствам населення. 
"Він відкритий до співпраці і запрошує громадські організації, великі й малі підприємства, всіх громадян, які готові допомагати, долучатися до ініціативи. Важлива будь-яка допомога. Переможемо епідемію разом!" - закликають волонтери.
Слід відзначити, що станом на 9:00 7 травня в Україні захворювання на COVID-19 лабораторно підптверджено у 933 дітей та 2660 працівників медичних закладів. Загалом, кількість випадків захворювання сягнула 13691.

0 comments:

Отправить комментарий