14 апреля 2020

Диверсія УПЦ Московського патріархату. ДОКУМЕНТ

Минула Вербна неділя. У храмах УПЦ МП проходили служби з масовою участю прихожан, що в умовах нинішньої епідеміологічної ситуації створює серйозну додаткову загрозу поширення інфекції.
Останнім часом служителі УПЦ МП неодноразово публічно закликали своїх прихожан ігнорувати норми карантину, відвідувати богослужіння і причащатися. І як наслідок таких дій, наприклад, в Києво-Печерській Лаврі вже 90 заражених на коронавірус і 2 померлих від цієї хвороби.
У той самий час, за інформацією від священнослужителів УПЦ МП, що мешкають на тимчасово окупованій території Донецької області, в самій Росії Данилов монастир, що є резиденцією моспатріарха Кіріла, 8 квітня розіслав циркуляр по всіх російських митрополіях та єпархіях, із зазначенням утриматися від масових заходів в релігійні свята, в тому числі Великодня.
Проводити богослужіння можна тільки за участі духовенства та парафіяльних співробітників з обов’язковим роз’ясненням парафіянам заяви Кіріла про необхідність добровільного затвора (дотримуватися норм самоізоляції та карантину).
При цьому, в рекомендаціях до цього циркуляру йдеться: «керуючись благословенням Святійшого Патріарха, духовенству закликати парафіян до домашній молитві до зняття обмежень, введених владою. Це стосується в тому числі днів Страсної седмиці і свята Святої Пасхи».
Як зазначив предстоятель РПЦ, прихожани закликаються понести ці «тимчасові труднощі заради збереження життя і здоров’я наших ближніх. З метою нагадування відповідного змісту, приклади яких будуть спрямовані з вікаріатства в робочому порядку».
Підтвердженням тому священнослужителі з тимчасово окупованих територій надали зазначений циркуляр, який надійшов в кінці минулого тижня до Шахтинської єпархії РПЦ. У той самий час, вони відзначили, що даний циркуляр не надходив до УПЦ МП , а був тільки розісланий по території Росії і окупованого Криму.
Такі подвійні стандарти РПЦ – на території України прихожан УПЦ МП закликати до відвідування богослужінь в умовах карантину, а в самій Росії давати вказівки максимально дотримуватися карантину і самоізолюватись – слід розглядати як диверсію, спрямовану на погіршення епідеміологічної ситуації в нашій країні.
 
Джерело: www.duhovnyfront.com.ua

0 comments:

Отправить комментарий