16 августа 2019

На 210 округу тітушки намагаються зірвати роботу Окружної виборчої комісії
Люди в балаклавах оточили скандальну ОВК 210.

Борис Приходько, який програв вибори, зібрав тітушок під приміщенням ОВК і намагається штурмувати. У стіни ОВК полетіли перші димові шашкиПід приміщенням ОВК 210 у Прилуках - люди в балаклавах, поліція та пожежні машини. Тут відбувається перерахунок голосів для того, щоб надати протокол у ЦВК. Роботу молодиків особисто курує Борис Приходько (на фото).

«Сьогодні пан Приходько, разом з «тітушками» блокує роботу ОВК, тисне на комісію, «тітушки» нападають на людей, приміщення ОВК мінується, летять димові шашки. Саме в ці хвилини, пан Приходько особисто віддає накази «тітушкам», які ймовірно готують силове захоплення будівлі ОВК у Прилуках», - повідомляє Сергій Коровченко, який переміг на виборах за попередніми результатами.

Не вперше команда Бориса Приходька вдається до брудних і незаконних дій, аби унеможливити встановлення результатів на 210 окрузі.

Нагадаємо, що Округ 210 – останній зі 199 округів, де не встановлено результати виборів. Шостий окружний адміністративний суд визнав вибори на дільниці 740243 недійсними. ЦВК постановила надати уточнений протокол до 12:00 16 серпня. Наразі робота ОВК на 210 окрузі під загрозою зриву.

0 comments:

Отправить комментарий