11 июля 2019

Кіровоградський мажоритарник Лучков закликав Україну визнати свою вину перед РФ
Кандидат у народні депутати по 100 округу Кіровоградської області Євгеній Лучков закликав українців примиритися з РФ та визнати свою вину у початку військових дій на Сході. Відповідне “послання” від кандидата поширено у сільській місцевості округу у вигляді агітаційної листівки.

Місцеві зафіксували листівки у власних поштових скриньках. Також вони були розміщені на стовпах, зупинках.У «посланні» до виборця Лучков заявляє, що підтримує діалог з РФ і телеміст “Надо поговорить”, який скасували.

“Українці і росіяни - це братські народи і ми повинні вміти пробачати один одному. Закликаю Вас не вважати Російську Федерацію ворогом, адже до початку війни на Сході, ми жили в злагоді та порозумінні", - йдеться у зверненні.

Військові дії кандидат називає "брудною і кривавою політикою".

"І розпочала її Україна. Україна – в особі нашого екс-президента Порошенка”, - йдеться у тексті..

Лучков також вважає, що “ми повинні бути вдячними Путіну”.

“Попередня влада заробила на війні мільйони, а наша армія так і не змогла подужати Росію. І не зможе, бо треба з розумом оцінювати власні сили. Ми взагалі повинні бути вдячними Президенту РФ за те, що він не піддався на провокацію і не пішов захищати кордони своєї держави від наших неосвічених та непідготовлених добробатів до кінця”, - сказано в агітці.


“Україна повинна визнати на весь світ свою провину - провину Порошенка та його команди - у цій війні, і піти першою на миру розмову з Росією”, - закликає Лучков і називає це “єдиним шляхом повернути мир».

Щодо загиблих на фронті українських військових Лучков теж висловився.

“Так, ми не повернемо тих, хто загинув на полях цієї війні. Але, погодьтесь, їх ніхто не змушував на неї йти і піднімати зброю проти мирного населення Донбасу”, - йдеться у посланні.

Завершується агітка закликом до виборця підтримати позицію кандидата та обіцянкою Лучкова після обрання депутатом виїхати до Москви для ведення переговорів з російськими Урядом і Думою.

“Зі свого боку я також передам РФ усю наявну в мене інформацію стосовно вини українських політиків у цьому 5-річному протистоянні між нашими народами”, - сказано в тексті листівки.

9 комментариев:

 1. Поставити раком і нехай смокче у хуйла. Зрадник України .

  ОтветитьУдалить
 2. Курва сепарська! Як таке можливо????

  ОтветитьУдалить
 3. А по пицi вiд громади вiн,ще не отримував!?😠

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Хіба в такі нісенітниці здорова людина в нашій громаді повірить. Ми його знаємо давно, а от дибілів, які це вигадали вже впіймало СБУ.

   Удалить
 4. Чернуха конченная. березкин сошел с ума похоже. Вместе с духно и мурдием.

  ОтветитьУдалить
 5. В давнину таких на палюгу садили. Яка мерзота! Горіло б ти в пеклі!

  ОтветитьУдалить
 6. Фейк. Автор похоже в его округе тоже балотируется. И по всей видимости от бессилия высрал это.

  ОтветитьУдалить